czwartek 24 Maj 2018

Terminarz spotkań

Obowiązkowe spotkanie dla rodziców dzieci, mających przystąpić do I Komunii Świętej, w Niedzielę, 15 kwietnia, o godz. 19.00

 

PRÓBY DO I KOMUNII ŚWĘTEJ 2018

GRUPA I
Msza o 1030

16 kwiecień – 19 00

19 kwiecień – 19 00

24 kwiecień – 19 00

8 maj – 19 00

9 maj – 19 00

10 maj – 19 00

14 maj – 19 00

17 maj – 19 00

 

GRUPA II
Msza o 1230

17 kwiecień – 19 00

23 kwiecień – 19 00

26 kwiecień – 19 00

7 maj – 19 00

8 maj – 19 00

10 maj – 19 00

15 maj – 19 00

16 maj – 19 00

 

 19 MAJ – godz. 900 – I SPOWIEDŹ ŚWIĘTA DZIECI

 

OBECNOŚĆ DZIECI NA PRÓBACH OBOWIĄZKOWA

 

Na próbach obowiązkowo także rodzice/opiekunowie (ewentualnie jeden z nich)

 

 

20.05.2018 r.

 

Podział na 2 Msze Święte. Wszelkie pytania dotyczace udziału w Mszach Świętych bezpośrednio z o. Karolem OMI


Uroczystość I Komunii Świętej:

 

godz. 10:30

 

BAJKO Kinga

BESSER Michał

BŁAUT Filip

BRZÓZKA Kornelia

BULIŃSKA   Amelia

BYTNER Kacper

CHOJECKA Julia Karolina

CHOMKA Igor

DZIOMBA Wiktoria

EKONOMOWICZ Filip

FERENC Hanna

GOLEC   Aleksandra

GOŁĘBIOWSKA Aleksandra Marta

GOŁĘBIOWSKA Maria Wiktoria

GÓRECKI Alan

GÓRZEWSKA   Klaudia

GRODNICKA Daria

HERMAN   Adrian

HOLICZKO Paweł

JABŁOŃSKA   Wiktoria

JARZYNA   Daria

JEZIORSKI   Grzegorz

KASZLEWICZ   Michał

KIJORA Bartosz

KOPCZYŃSKA Zuzanna

KOŚCIŃSKI Sebastian

KOŚCIŃSKI Weronika

KOTŁOWSKA Nikola

ŁĘGOWSKI Marcel

MACIEJEWSKA Sara

MÓWIŃSKI   Igor

OLSZEWSKI   Maciej Romuald

OSMAŃSKI Damian Aleksander

PACHNIEWSKI Franciszek

POTERAŃSKI Borys

PYRA Nikodem

RAKOWSKI Michał

ROCHNOWSKI Patryk

RUCIŃSKA   Aniela

SAMSEL Przemysław

SŁOWIK   Maciej

STOLARCZYK   Marcin

SZYMAŃSKI   Kacper

ŚWIGOŃSKA Anna

TRZASKA Szymon

 

godz. 12:30

  

AFTYKA Adam

BARCZAK Rozalia

BREDSZNEIDER Michalina

BROWARSKA Nikola

BRZOZOWSKA   Oliwia

CZESZEJKO Amelia

DEMBEK Adrianna

FALKOWSKA Oliwia

GAWIŃSKI   Aleksander

GOŹDZIEWSKI   Cezary

JACKOWSKA Blanka

KALINOWSKA Maria

KAMIŃSKA   Julia

KASPRZAK Maciej

KUBACKA Amelia

KULESZA   Mikołaj

ŁĘGOWSKI   Jędrzej

ŁOŹNIEWSKA Maja

ŁOŻYŃSKA   Alicja

ŁOŻYŃSKI   Łukasz

MALINOWSKA Liwia

MALINOWSKI   Błażej

MORENC Kacper

NIEZGODA   Paweł Mateusz

OTRĘBA Michał

PAWŁOWICZ Nikola Laura

PIETRZAK Lena

PYZA   Patrycja

RÓŻAŃSKI Nikodem

ŚWIST Vivien

TKACZYK   Julia

URZĘDOWSKA Lena Halina

WARSKI Paweł

WIŚNIEWSKI Wojciech

WITKOWSKI   Krzysztof

WITKOWSKI   Oskar

WITKOWSKI Bartosz

WOŹNIAK Wiktor

ZALEWSKI   Hubert

ZIELIŃSKA Zofia Krystyna

ZIELIŃSKI   Jakub Szczepan

 

21-26.05 – Biały tydzień – Msze Święte o 18.00 w strojach komunijnych

 

 

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Przemienienia Pańskiego

 

ul. Kościelna 1

14 - 200 IŁAWA

tel. 89 648 26 41

 

e-mail: czerwonykosciol@gmail.com

 

Konto bankowe: 

PEKAO S.A. o/Iława

07 1240 1604 1111 0000 1383 4269

Galeria